הקורקינטים החשמליים השיתופיים הגיעו לאופקים!

הודעה מחשמלת לתושבי אופקים: עיריית אופקים, בצוותא עם חברת "Wind", החלה השבוע בפריסתם של קורקינטים חשמליים שיתופיים וירוקים ברחבי העיר. זאת במטרה להשלים את שירותי התחבורה הציבורית הקיימים, ולהקל על עומסי התנועה ועל התושבים שאין ברשותם כלי רכב אחרים. תושבי אופקים אשר מעוניינים להשתמש בשירות יכולים כבר להוריד את אפליקציית החברה (Wind – Smart E-Scooter sharing) מחנויות האפליקציות ולהתחיל לרכוב ברחבי העיר.

למען הבטיחות, הרכיבה תתאפשר רק מגיל 18 ומעלה, ועם רישיון נהיגה בלבד. ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, פנה להורים לילדים ולבני נוער מהעיר בקריאה שלא לחרוג מההנחיות: "הורים יקרים, אל תאפשרו לילדים ולנערים מתחת לגיל 18 לרכוב על הקורקינטים", אמר דנינו. "כל שימוש כזה עלול לסכן את חייהם של הרוכבים ושל הציבור, ומהווה עבירה פלילית. בנוסף, הרכיבה תתאפשר רק באמצעות שליחה של תמונת סלפי, אשר תאומת באמצעות בינה מלאכותית במערכת החברה עם תמונת הרישיון. אני מאחל לכל המשתמשים בכלים רכיבה נעימה, ואל תשכחו קסדה! סעו בזהירות!".

נכון לרגע זה ניתן לקחת את הכלים ולהחזירם רק לחניה מסודרת באחד מאזורי הפריסה בעיר – בכניסה לויקטורי, בתחנת הרכבת, בקאנטרי אופקים, בכיכר שליד תחנת הדלק פז, ליד בנק הפועלים, מול בנק מזרחי, מול בניין העירייה, במרכז המסחרי סמוך לבניין העירייה, בפלאפל של איתן, במרכז הטניס, במרכז שפירא, ובמרכז מבנה (ביג) אופקים. בעתיד צפוי השירות להתרחב למקומות נוספים בעיר. מחיר השימוש תלוי במשך הרכיבה.

צילומים: אורן סבג.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.