חדש: אתר לרכישת רכבי יד שניה בקליק אחד

גרים באשקלון ומישהו אחר רץ עבורכם בקרית שמונה. חדש: אתר לרכישת רכבי יד שניה בקליק אחד – לא צריך יותר לחפש רכב מרופא, פשוט גולשים ומקליקים

גר באשקלון ומעוניין ברכב מקריית שמונה? כעת זה אפשרי. בלחיצת כפתור אחת, מישהו אחר ירוץ במקומך ואתה תקבל את הרכב אצלך בבית.

זה שלישראלים יש טעם מועדף בבחירת הרכב אנחנו כבר יודעים אבל זה שהם מעדיפים שלא לרכוש אותו בעצמם? זה כבר חדש.

שי ונונו, עוסק בתחום הרכב למעלה מ – 30 שנה מספר כי במהלך השנים הוא חשף מגמה, "ככל שעבדתי ונפגשתי עם יותר אנשים במהלך השנים זיהיתי שינוי. אם בעבר חווית רכישת רכב הייתה משימה שחייבים לעשות כי אין ברירה, אז כיום יותר ויותר אנשים מנסים להימנע מהתהליך ומעדיפים שמישהו אחרי יעשה זאת עבורם".

לשמחתם, כיום רכישת רכב בלי לצאת מהבית על ידי אדם אחר, אינו שירות שהוא נחלת עשירים בלבד. ונונו, לאחר שזיהה את המגמה החליט להקים מיזם שמלווה אנשים בתהליך רכישה ומכירה של רכב, ובעצם עושה את כל העבודה עבורם. הוא הקים פורטל בו ניתן למכור ולרכוש רכב מבלי לצאת מהבית כלל.

"הטכנולוגיה כיום מאפשרת לעשות כמעט הכל מבלי לצאת מהבית, אז מדוע לא לרכוש רכב באופן זהה? הפורטל מעניק אפשרות כמעט לכל אדם ליהנות משירותי הרכב, הוא ידידותי למשתמש ומציע לצרכנים מענה כולל, מקיף ומקצועי לתחום הרכב".

מהיום, יוצאים מעבדות לחרות. ממשיכים בשגרת היום-יום ומישהו אחר עושה את העבודה עבורכם. ולא רק לקניה ומכירה של רכב אלא גם ניהול ציי רכב פרטי, שינוע לטיפולים, למעלה מ 198 פרמטרים לבדיקת הרכב, טסטים ותיקונים. כולל רכב חליפי במיידי גם (בשונה מחברות הביטוח שנותנות רק במקרה תאונה), אחריות על מנוע וגיר, מימון, טרייד אין ועוד והכל בלחיצת כפתור.

ונונו מוסיף: הפעם היחידה שהצרכן צריך יהיה לצאת מהבית זה כשהבאתי לו את הרכב הביתה ונתתי לו את המפתחות. עד אז הוא יכול לנוח על הספה ולתת לנו לרוץ עבורו.

www.bbcar.co.il

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.