חדש בשדרות: בוטיק מיק"ה

מיזם הבוטיק הקהילתי של מתנ"ס שדרות יוצא לדרך: מסדרים את ארון החורף? מחפשים בגדים חדשים? מעולה!! עיריית שדרות והמתנ"ס מזמינים אתכם להביא את הבגדים שהוצאתם מכובסים ומקופלים ומתנדבים ידאגו לסדרם ולהעבירם לכל דורש ודורשת.

מיזם נוסף ומעניין מבית היוצר של מתנ"ס שדרות: תושבי העיר העושים סדר בארונות הבגדים ומגלים שיש בגדים במצב טוב שהם לא נזקקים להם יותר, מוזמנים לכבסם ולקפלם ולהעבירם למתנ"ס. שם, בעזרת מתנדבים גמלאים יסדרו את הבגדים יפה וכל הקהילה מוזמנת להגיע ולקחת את הבגדים באהבה.

"בוטיק מיקה" הינו מיזם קהילתי בהובלת רשת מעונות מיק"ה של מתנ"ס שדרות ורשת "התחלה חכמה" בחברה למתנ"סים.

המיזם קרם עור וגידים בצוותי חשיבה של צוותים והורים מתוך מקום של עידוד נושא איכות הסביבה והקיימות, כאשר מודגש ערך השוויון שכל אחד יכול להרגיש שווה לאחר.

הרעיון לייצר רשת קהילתית נולד מהרעיון שכמעט כולנו מוסרים בגדים במצב טוב לחברים או למכרים והרשת הזו תוכל לתת מענה ברמה העירונית לסוגייה זו. 

חלק מהבגדים שכבר נאספו. צילום: באדיבות המתנ"ס

השבוע התכנס צוות חשיבה עירוני בו גובש המיזם וייתן אפשרות לכל קהילת שדרות להנות מהחנות, שתוצב בקומפלקס המתנ"ס ברחוב בר לב 4 ותופעל על-ידי מתנדבים מחטיבת הגמלאים שיגיעו לסדר, לארוז ולקפל את הבגדים.

ההורים, ביחד עם צוותי המעונות, רכזת גיל הרך ומנהלות המעונות, יובילו את המיזם מתחילתו ועד להקמתו.

בימים אלו גובשה תכנית עבודה אופרטיבית להקמתו של המיזם, הכוללת מיקום, אחסון, אבזור, מידוף והפעלה.

ראש העיר, אלון דוידי, בירך על המיזם: "עוד מיזם מבריק מבית היוצר של מתנ"ס שדרות לחיבור הקהילה המדהימה שיש לנו בשדרות. העברת בגדי יד 2 היא משהו שקורה ביום יום בין אנשים שונים, שחלקם מעבירים למכלים ייעודיים ולמרכזי חסד. כעת, נפתחה אופציה נוספת ואני מברך על כך וקורא לתושבים להיות חלק מהמיזם".

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.