יד יקרה

לאחר שעורכת הדין ענת חגאי הוכיחה כי תחרות הורדת הידיים נערכה במסגרת אימון, פוצה כבאי תושב האזור ב-200 אלף שקלים לאחר ששבר את ידו במסגרת התחרות.

הסיפור הנ"ל יכול להמחיש אולי יותר מכל עד כמה חשוב לפנות לסיוע משפטי, בכדי לקבל את כל הזכויות שמגיעות לכם לאחר פגיעה גופנית כזו או אחרת. לפני כשנה וחצי, במהלך קורס שעבר במסגרת עבודתו בשרותי הכבאות וההצלה, נערכה תחרות "הורדת ידיים" בקרב הכבאים. אחד הכבאים בשנות השלושים לחייו – תושב האזור- הרגיש לפתע תזוזה בידו, ושמע רעש שגרם לו לכאב חד במקום. בעקבות כך מיד לאחר מכן, הגיע לבית החולים "ברזילי" באשקלון לבדיקה. לאחר סדרת בדיקות שעבר התברר כי הוא סובל משבר בידו – שנגרם מאותה תחרות. בעקבות אותה פגיעה, הוא אף נותח בידו, נאלץ לעבור טיפולי פיזיותרפיה ונעדר מעבודתו למעלה משלושה חודשים.

לאחר שנפגע, פנה לעורכת הדין ענת חגאי – ממשרד עורכי הדין קטש-חגאי המתמחים בדיני נזיקין – בבקשה כי תסייע לו. עורכת הדין פנתה למוסד לביטוח לאומי, בבקשה לפיצוי בעקבות התאונה. בפנייתה נטען כי הפציעה אמנם התרחשה בעת הורדת ידיים, אך אותה תחרות לא נערכה לשם המשחק, אלא התקיימה בהוראת המדריכים במסגרת אימון גופני הקשור לקורס אותו עברו הכבאים, ולכן מדובר בתאונת עבודה לכל דבר ועניין ולאותו כבאי מגיע פיצוי מלא, יחד עם זכויותיו בעקבות הנזק הגופני שנגרם לו.

לאחר הליכים משפטיים מול הביטוח הלאומי, שאכן הכיר בכך שמדובר בתאונת עבודה, קיבל הכבאי 19 אחוזי נכות בעקבות הפגיעה, ונזקי הגוף שנגרמו לו כמו גם פיצוי של 200 אלף שקלים, שכוללים מענק חד פעמי, קצבה ודמי פגיעה בגין היעדרות מהעבודה. שהגיעו ללא ספק בעקבות העובדה כי פנייתו לעורכת הדין, נעשתה מיד לאחר המקרה, ובזכות הליך משפטי מקצועי, זכה לפיצוי המגיע לו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.com

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.