ככה באופקים ממשיכים להילחם בקורונה

עיריית אופקים, פיקוד העורף, איחוד הצלה וזק"א קיימו שיירת הסברה לציבור החרדי

ממשיכים להיאבק בנגיף הקורונה: עיריית אופקים, בשיתוף עם פיקוד העורף, ארגון איחוד הצלה וארגון זק"א קיימו בתחילת השבוע שיירת מכוניות ממותגת במטרה ליצור תהודה לעידוד התחסנות בקרב הציבור החרדי בעיר. שיירת המכוניות כללה מערכת כריזה, אשר קראה לעוברים ולשבים מקרב הציבור החרדי להתחסן בהקדם האפשרי. את השיירה הובילו קצינת ההסברה של פיקוד העורף – מחוז דרום, רס"ן כרמלה טעמנה, ראש צוות איחוד הצלה באופקים, מוטי טהרני, וראש צוות זק"א בעיר, ישראל רווח.

"אנו מעמידים את המאבק בקורונה גבוה בסדר העדיפויות שלנו, ונמשיך לעשות הכל כדי שכמה שיותר תושבים יתחסנו", אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. "נמשיך לפעול באופן כולל ופרטני כדי שכל תושב שיכול להתחסן – יעשה זאת. הציבור החרדי באופקים מוכיח שהמודעות לסכנה שבנגיף אינה עניין של מגזר כזה או אחר אלא של הסברה נכונה".

מי שסייעו בהכנות ובתיאום מול גורמי פיקוד העורף, זק'א ואיחוד הצלה היו סגן ראש העיר, הרב שלמה עזרן, יחד עם מנהל לשכתו, אלעד רבי. "אני שמח על כך שיש לנו פתרונות הסברתיים גם למגזר שלנו", אמר הרב עזרן. "בהזדמנות זו אני קורא לכל הציבור לצאת ולהתחסן, בעצת גדולי הדור וצוותי הרפואה".

צילומים: פיקוד העורף.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.