כל מה שחשוב לדעת על תיכון נתיבי רחל

חטיבה ותיכון נתיבי רחל מסורת של מצוינות ויחס אישי

כהורים, הדבר שהכי חשוב לנו בחיים הוא האושר של ילדינו. הדרך אל האושר הזה עוברת במוסד הלימודים שבו נבחר עבורם. בסופו של דבר כולנו רוצים להבטיח את עתידם, ולדאוג להם להשכלה נאותה וכישורים לחיים. בחטיבת ביניים ותיכון נתיבי רחל מודעים היטב לצורך הזה של ההורים, וכבר יותר מ- 13 שנה החט"ב והתיכון נחשבים למוסד הלימודים הכי טוב באזור. התיכון אף זכה בשנת 2016 בפרס הצטיינות מטעם משרד החינוך על הישגים גבוהים.

התיכון ממוקם ברחוב האבצן 2 בקרית גת, ומהווה אבן שואבת לבנות מכל ערי הסביבה: אשקלון, אשדוד, נתיבות וקרית מלאכי הם רק חלק מרשימת הערים הארוכה מהן מגיעות התלמידות. הסיבה שהחטיבה והתיכון כל כך מבוקשים, היא ההתאמה המיטבית לכל בת שרוצה לצמוח בסביבה של ערכים המושתתים על כבוד הדדי, דרך ארץ ואהבת הזולת.

בתיכון שמים דגש מיוחד על פעילויות חברתיות, כגון הפעלות מגוונות וערבי גיבוש מדי חודש בחודשו. ואף שיעורי מוזיקה, ריקוד ואומנות, על מנת לעורר השראה ויצירתיות בנפש הבנות. הצוות מחנך את התלמידות בנועם ואהבה, ומרעיף עליהם חום ויחס אישי. בתוכנית הלימודים משולבים בחכמה, יהדות ומידות טובות, הכל בשמחה ובאהבה.

צוות המורות מורכב מנשות מקצוע שנבחרו בפינצטה, והם בעלות נסיון עשיר בעולם ההוראה והחינוך. הן לא באות לעשות את עבודתן וללכת, אלא נקשרות לתלמידות בקשר אמיץ, שנמשך אף אחרי תום שנות הלימוד ומלווה אותן בהמשך הדרך. המסירות וההשקעה שלהן מביאות תוצאות בשטח, כאשר כל תלמידה ותלמידה, גם אלו החלשות יותר. כולן יוצאות עם תעודת בגרות בהתאם ליכולותיהן.

המורות מוצאות את התחום שבו התלמידה הכי חזקה, ומסייעת לה להצליח בו עד למקסימום. התיכון מציע תעודת בגרות עיונית איכותית, 5 יחידות לימוד ב: אנגלית, מתמטיקה וכימיה. או תעודת בגרות טכנולוגית, כל אחת והמסלול שמתאים עבורה. התיכון גם מפעיל מסלול התמחות סייבר "מתכנתים עתיד" בו ישתלמו הבנות במקצוע הכי חם בשוק ההייטק.

אז אם אתם מחפשים חממה חמה וערכית עבור בנותיכם, אין ספק שחטיבה ותיכון נתיבי רחל הוא המקום בשבילכם. בימים אלו עורך התיכון את ההרשמה לשנת הלימודים הבאה. לפרטים נוספים, לבירורים ולהרשמה התקשרו עכשיו: 052-7180676 נחמה

צילום: אלבום פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.