כשהמסורת והמשפחה משתלבים – nadavart.co.il

בזמן שהרבה מאוד רשתות גדולות ממלאות את מרבית הנוף העסקי בישראל, בין אם זה בקניונים, מרכזים עסקיים וכדומה, עדיין יש מקום לעסקים משפחתיים. כאלה שעוברים מדור לדור ולכל בני המשפחה ברור, שגם הדורות הבאים, לפחות חלק מהם, יעבדו באותו תחום וימשיכו לקיים את העסק המשפחתי.

הרבה פעמים העסק המשפחתי עוסק בתחום שהוא בעצמו בעל מאפיינים משפחתיים, מאפיינים עם התייחסות למסורת, היסטוריה ודת. יש מקרים שזה התחיל עוד בגלות, לפני שעלו לארץ או במקרים אחרים, זה התחיל בישראל אך לפני קום המדינה או מיד אחרי.

אחת הדוגמאות הטובות לעסק משפחתי שפועל כבר מספר רב של שנים והוא חלק בלתי נפרד מהנוף העירוני בו העסק ממוקם, הנוף של התחום בו הוא עוסק ואפילו בנוף הוירטואלי בזכות חיבור לרשת, בין אם זה בעזרת אתר אינטרנט ובין אם זה באמצעים אחרים, הוא נדב ארט, המשווק מוצרי יודיאקה ויהדות.

נדב ארט, בזכות חנות פרונטאלית ובזכות אתר nadavart.co.il מציע ללקוחותיו קטלוג עשיר של מוצרי יודאיקה מסוגים שונים, בין אם מדובר על מוצרים המיועדים לחגים, טקסים ואירועים, ארוחות שישי, ולצרכים רבים אחרים. קטלוג העסק כפי שהוא מוצג באתר האינטרנט, מספק מגוון רחב של מוצרים מסוגים שונים. כל לקוח אשר נכנס לאתר יכול להתרשם, להזמין ולקבל את המשלוח תוך מספר ימים.

מה הסיפור של נדב ארט?

נדב ארט, היא חנות המשמשת למעשה כבית מלאכה וגלריה של תכשיטים ומוצרי יודאיקה. המקום פעיל כבר 3 דורות, והוא התחיל את דרכו למעשה עוד בתימן, כאשר סבא רבא היה אמן שייצר עבודות למלך. לימים כשהמשפחה עלתה לארץ, הם פתחו בית מלאכה בנחלאות בירושלים, לימים הדור השני המשיך את דרכם של המייסדים, בין היתר בזכות סיום לימודי צורפות בבית ספר בצלאצל בעיר.

כעת, כאמור, עובד בחנות הדור השלישי. צריך לציין, החנות הנוכחית נמצאת במיקום חדש במרכז העיר והיא מציעה מגוון רחב של פריטים ומוצרים משלל חומרים, כולל כסף, זהב, עץ, פליז, אלומיניום ועוד.

למה משתלם לקנות מוצרי יודאיקה דרך נדב ארט?

דרך האתר אפשר ליהנות מקטלוג עשיר של מוצרי יודאיקה מכל הסוגים, בשלל עיצובים מרשימים ומקוריים, אשר אחראים עליהם העובדים בחנות, המשלבים אלמנטים מסורתיים עם חומרים מודרניים. כמובן שהכל נעשה באופן מקצועי וייחודי, כפי שהם התרגלו לעשות במשך עשרות שנים וכפי שלמדו לעשות, בין אם זה מה שהעבירו להם הדורות הקודמים ובין אם במוסדות לימוד שונים בהם למדו את התחום.

מעבר לכך, כל מי שמחפש מוצרי יודיאיקה ברמה גבוהה וליהנות מהזמנה איכותית ובטוחה, הרי שזה המקום. כאן אפשר לבצע הזמנה לבית או לעסק, הזמנה שתספק בדיוק את השירות הנדרש עבור כל לקוח ולקוח, בהתאם לצרכיו, בין אם הוא מעוניין בכך לשימוש אישי או כמתנה.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.