לאחר עשור: נפרדים מיו"ר שותפות אשקלון-בולטימור

יהודה חלפון, מי שכיהן כיו"ר ועדת תקציב בשותפות עד שהגיע למעמד הנכבד כיו"ר השותפות פורש; יחליפו אותו מירב חיון וניסים נחום

ביום חמישי, 13.01.2022, נערך ערב פרידה מיהודה חלפון, מי שכיהן כיו"ר שותפות אשקלון-בולטימור בעשור האחרון. בהתאם למגבלות הקורונה, הערב נערך ב-ZOOM ונכחו בו כ-45 בעלי תפקידים בשותפות, ביניהם סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט ונשיא הפדרציה, מארק טריל.

במהלך הערב, הוקרן סרטון ברכה של ראש העיר, תומר גלאם בו הוא מודה ליהודה על פועלו בעשור האחרון למען השותפות החשובה.

חלפון הינו יליד אשקלון, למד בעיר ומוכר כפעיל בקהילה המקומית. במהלך שבע שנים כיהן כיו"ר ועדת התקציב של השותפות ובמהלך שלוש השנים האחרונות כיהן כיו"ר השותפות עצמה. בין פעולותיו הרבות למען השותפות היה שותף חלפון במבצע משלוח המסכות לקהילה היהודית בבולטימור בתחילת התפרצות הקורונה יחד עם ראש העיר, תומר גלאם.

בתפקיד יו"ר השותפות אשקלון-בולטימור יחליפו את חלפון מירב חיון וניסים נחום אשר נכנסים לתפקיד בימים אלה.

סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט: "התחלת את דרכך בשותפות אשקלון-בולטימור לפני כעשור, במהלך השנים הללו פעלת רבות למען קידום היחסים בין שתי הערים ולמען תושבות ותושבי העיר אשקלון. בשלוש השנים האחרונות בהן כיהנת כיושב ראש השותפות רכשת לעצמך כבוד והערכה רבה מקרב האנשים הסובבים אותך. היום אתה מגיע לסיום פרק חשוב בחייך ואני רוצה לאחל לך, הצלחה בהמשך פעילותך הקהילתית. אני בטוחה שתמשיך להתנדב למען העיר ותושביה. בשמי ובשם ראש העיר, אנו מודים לך על כל העשייה הענפה והפעילות הכה חשובה".

יו"ר השותפות אשקלון – בולטימור היוצא, יהודה חלפון: "אני מודה על הזכות שניתנה לי להיות חלק משותפות אשקלון בולטימור בעשר השנים האחרונות. השותפות עושה המון בשביל העיר אשקלון, וכבן העיר אני גאה על כך שהיה לי חלק בעשייה המבורכת הזו".

נשיא הפדרציה, מארק טריל: "אני חושב שאחד הדברים החשובים שהשגנו הוא חיזוק הקהילה ושילוב הגורלות של שתי הערים יחד. במשך הזמן נוצרו אלפי קשרים וזאת בזכות השותפות. שתי הקהילות שלנו שותפות מלאות, ושוות ערך אחת לשנייה. כשהאחת בצרה, השנייה נחלצת לעזרתה, ושתי הערים עוברות את הזמנים האלה ביחד, כמו משפחה אחת מורחבת, לוחמים משותפים. יהודה הוא אדם שתמיד נוכח, תמיד מוכן, מצחיק, תמיד שואל את השאלות המתאימות, והוא אדם חכם ויצירתי. התוצאה לכך היא ההצלחה של השותפות, והיכולות שלו להביא אנשים ולהלהיב אותם סביב הדבר שהם עושים. אני צפיתי ביהודה בביקורים ובאירועים משותפים, כיצד הוא יושב ומקשיב, לא ממהר לדבר. אך כשהוא בוחר לדבר, יש לדבריו ערך ומסר חזקים מאד וזה דבר שעוזר לנו כשותפות לנוע קדימה. בזכות הנוכחות של יהודה, המנהיגות והאהבה שלו לעם היהודי אנחנו כשותפות יותר טובים, ואני מודה לו על כך, משום שאנשים שמופיעים ונוקטים עמדה, זה לא דבר שניתן לקחת כמובן מאליו, ויהודה הוא איש כזה".

סיגל אריאלי, מנהלת שותפות אשקלון בולטימור: ״במהלך שנות עבודתי עם יהודה גיליתי אדם מקסים שתמיד קשוב לצרכי הקהילה והשותפות. יוזם רעיונות ונותן במה לחברים נוספים בשותפות להשפיע ולהיות חלק משמעותי בפעילות. בזכות מנהיגותו של יהודה נוספו מתנדבים רבים לשותפות.״

צילום: אלבום פרטי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.