לא חדש: אלעד שער – שברים | הקליפ

למקרה שפספסתם הלהיט ששבר לבבות מוגש בקליפ


הזמר והיוצר אלעד שער מנהל אורח חיים חרדי, הוא גדל בישיבות ובמוסדות חינוך חרדיים, עוד כשלמד בישיבה, שער היה נכנס לאולפני המוזיקה בהסתר ובהיחבא, מקליט ומסתיר את הדיסק שאיש לעולם לא ידע, יראה או ישמע. הוא כתב והלחין למגירה ותמיד חלם שיום אחד כל העולם ישמע אותו שר, כשהתחתן, הצליח להגשים את החלום.

אלעד שער החל את קריירת המוזיקה שלו לפני עשור, עם שירים שכתב והלחין לעצמו ולזמרים אחרים, רובם כבר הוגדרו כנכסי צאן ברזל במוזיקה היהודית – ישראלית, הם הושמעו בכל פלטפורמה בספרות FM ואף בתחנות הרדיו היהודיות בחו"ל.

מוזיקה וצה"ל.

לא רק על מוזיקה הוא היה חולם בלילות, בעצמותיו בער הרצון לשרת בגדוד לוחם בצה"ל ולעשות שירות משמעותי לטובת המדינה והעם היהודי היושב בציון. איש לא חלם שהבחור העדין כל כך, בעל הנפש הרגישה מתאים לכור ההיתוך הלאומי, אבל הרצון גבר על הכל ובשנת 2009 הוא נקרא אל הדגל ונשלח לשרת בגדוד 8112 של שריון, במקומות מאתגרים ומשימות שונות שעל חלקם הוא עד היום לא יכול לדבר אפילו לא עם אשתו שמקבלת בהבנה את המילואים שהוא מקיים פעם בשנה למשך יותר מחודש.

בזמן השירות המאתגר בין שמירה לפעילות מבצעית יצר אלעד שער את הלהיטים הכי גדולים שלו, בניהם: הוציאה ממסגר נפשי, בעקבות הלב, תפילת הזמר ושברים.

שברים, בלדת נשמה שאותה כאמור כתב והלחין אלעד שער והגיש אותה בצורה מרגשת, יצאה כבר לאוויר העולם לפני מספר חודשים כסינגל, לאחר מכן בעיבוד ווקאלי ועכשיו הקליפ מוגש אליכם!

יוטיוב >>

קרדיטים:

מילים ולחן: אלעד שער | עיבוד והפקה מוזיקאלית: תומר מתנה גיטרות ובנג'ו: עידן שניאור | הקלטת שירה וקולות: תומר מתנה, ישי דנוך | מיקס ומאסטרינג: תומר מתנה | צילום: אילן חתוכה צילום ועריכת קליפ: יהודה לביא יחסי ציבור: Lachyani's, יוסי לחיאני 

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.