למרות המשבר – נרכשו עשרות דירות בשדרות ונתיבות

למרות המשבר – עשרות דירות בשדרות ונתיבות נרכשו במסגרת "ביטוח קורונה" בחודשיים האחרונים הודעתה של חברת הנדל"ן גלעד מאי, על מתן אפשרות למתעניינים ברכישת דירה בשדרות ובנתיבות לבטל את עסקת רכישת הדירה בטווח של עד חצי שנה מרגע החתימה, עוררה את שוק הנדל"ן באזור והובילה רבים, תושבים מקומיים ומשקיעים, לזרז את החלטתם ולרכוש דירות בפרויקטים של החברה. לראייה, 25 חוזים חדשים לרכישת דירות שנחתמו בטווח החודשיים האחרונים.

גלעד יפרח, מנכ"ל גלעד מאי: "משבר הקורנה יצר, גם אם לפרק זמן קצר, חוסר וודאות  עבור משפחות רבות וזוגות צעירים לגבי עתידם, גם אם פרנסתן לא נפגעה באופן ישיר. למרות זאת בחודשיים האחרונים ראינו כי רבים הבינו שלצד הקושי יש כאן גם הזדמנות. לאור זאת אנו ממשיכים את ההטבה על מנת להעניק לרוכשים הבאים שקט נפשי ולעזור להם להגשים את חלום הדירה".

האפשרות לביטול חוזה הרכישה היא חלק ממהלך שיווקי של החברה בשם "ביטוח קורונה" שיצא לדרך לפני כחודשיים, עת פרץ המשבר. מדובר בחבילת הטבות ואפשרות תשלום נוחה בה ניתן כאמור לבטל את עסקת הרכישה בטווח חצי השנה שלאחר חתימת חוזה הרכישה וכן כוללת התחייבות חוזית להשלמת הפרויקט ולמסירת הדירה בתאריך היעד (ללא "סעיף קורונה" שעשוי להיחשב ככוח עליון המאפשר דחייה). בנוסף, ניתן לרוכשים פטור מהצמדה למדד, שעל פי מירב המומחים צפוי לנסוק בתקופה הקרובה.

המחירים: החל מ-990 אלף ₪  לדירות 4 חדרים בגודל 110 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר  והחל מ- 1.05 מיליון ₪  לדירות 5 חדרים בגודל 125 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר בפרויקט MY נתיבות השלב החדשהכולל 10 בניינים ו336 יח"ד  בשכונת נווה שרון.

בפרויקט my שדרות בפארק, כולל 606 יח"ד על פני 12 בניינים בני 9 קומות, נמכרות דירות 4 חדרים בגודל 110 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר  בהחל מ-1.03 מיליון ₪  ודירות 5 חדרים בגודל 125 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר, בהחל מ- 1.075 מיליון ₪

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.