מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים: מדריך קניה

מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים הם מאווררי תקרה חזקים וגדולים שמיועדים להתקנה ושימוש בחללים גדולים כגון מחסנים, קניונים, מפעלי ייצור, שדות תעופה ובנייני מסחר גדולים.

מאווררי תקרה תעשייתיים מיוצרים במטרה להחזיק מעמד לטווח הארוך גם בתנאי שימוש ממושכים ועל מנת להניע כמויות גדולות של אוויר.

מה ההבדל בין מאוורר תקרה סטנדרטי למאוורר תקרה תעשייתי?

ההבדלים העיקריים בין מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים לבין מאווררי תקרה סטנדרטיים נעוצים בדרך כלל בגודל הלהבים ובעוצמת המנועים. גם החומרים המשמשים לייצור המאווררים נוטים להשתנות.

ברוב המקרים, מאווררי תקרה סטנדרטיים מיוצרים מחומרים קלים כמו עץ או פלסטיק קל, מה שאומר שהם יכולים להיות מופעלים על ידי מנועים קטנים ושקטים, וזה בדיוק מה שאתם רוצים במרכז הלוגיסטי שלכם.

חומרים חזקים מאפשרים פעולה עוצמתית של מאווררים

מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים מיוצרים מפלדה, אלומיניום או אפילו פלסטיק עבה וחומרים מורכבים. הם מיוצרים מחומרים חזקים והמנועים העוצמתיים שלהם מנהלים בקלות את החומרים הכבדים יותר.

מאווררים תעשייתיים צריכים להיות חזקים במיוחד מכיוון שהמטרה היא להפעיל אותם במשך שעות ארוכות או אפילו ברציפות במשך ימים או שבועות, כמו למשל במפעלי ייצור שעובדים מסביב לשעון או בשדות תעופה.

במקרים רבים, לחללים תעשייתיים גדולים מתאימים מאווררי תקרה עוצמתיים שמסוגלים להניע ביעילות אוויר חם שמצטבר בסמוך לתקרה ולהעביר אותו כלפי מטה, שם הוא יכול להתקרר, מה שמוריד את הטמפרטורה הכוללת באזור.

מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים מספקים אוורור ונפטרים מהגזים או הרעלים באוויר

כדי להרחיק ביעילות אוויר חם מהתקרה, מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים צריכים להיות מותקנים בחלל גדול.

מסיבה זו, הם מותקנים תמיד על מוט שמוצב כלפי מטה, כדי לספק את המרווח הדרוש בין המאוורר לתקרה. שטח העבודה הנדרש נקבע על פי גודל החדר וגובהו, והעוצמה הכוללת של המאוורר המותקן.

גובה ההתקנה, כלומר, המרחק בין המאוורר לתקרה, משתנה בהתאם לגודל המאוורר ולעוצמתו. במקרים רבים, ניתן לכוונן את ההתקנה בהתאם לגובה התקרה הכללי על מנת לייעל את זרימת האוויר בכל הבניין.

אז איך יודעים איזה מאוורר לקנות?

החלטה על קניית מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים תלויה בגודל החלל הדרוש לקירור או אוורור. מחסנים גדולים, למשל, זקוקים לזרימת אוויר שונה מאוד מבתי מלאכה בגודל בינוני. מספר האנשים שעובדים בחלל וסוג הייצור שמתבצע, משמעותיים להחלטה על סוג המאווררים שתצטרכו להתקין.

במקרים בהם יש לאוורר אדים או גזים, כגון במתחמים גדולים שמוכרים צבעים, או כשמשתמשים בציוד מייצר חום, כגון מכונות ריתוך, יש צורך באוורור חזק בהרבה מאשר במרכז קניות, למשל.

כשזה מגיע לבחירת מאווררים תעשייתיים למרכזים לוגיסטיים, החלק החשוב ביותר בתהליך הרכישה כולל את הבנת הסביבה בה הם ישמשו. זה השלב העיקרי בהחלטה לגבי המוצר שיהיה היעיל ביותר.

צילום:freepik

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.