מאות השתתפו בהילולת הרבי מליובוויטש באשקלון

תושבי אשקלון השתתפו באירועי ההילולא לציון  25 להסתלקותו של הרבי מליובאוויטש

ביום שבת ג' בתמוז- יום ההילולא של הרבי,  התקיימו במרכזי חב"ד באשקלון סעודות שבת, שיעורי תורה, והתוועדויות,  בהשתתפות מאות רבות של תושבי אשקלון. המשתתפים למדו על אהבת ישראל הגדולה  של הרבי לכל יהודי ויהודי,  והעמיקו בחידושיו על התורה.

 אירוע ההילולא המרכזי התקיים באולמי סילבר' המפוארים בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ותושבי אשקלון שישבו סביב השולחנות הערוכים בסעודה כיד המלך, כשברקע מנגנת התזמורת ניגוני דבקות ושמחה.

  אירוע ההילולא היוקרתי התקיים בחסות חברת מ.ג.ש. מיכאל בעזרתו הנדיבה של מר גבריאל גבי מכלוף ומשפחתו הי"ו, שכובד יחד עם בנו להדליק את נרות ההילולא.

את  הנאום המרכזי נשא יו"ר חב"ד אשקלון ורב הקהילה, הרב מנחם ליברמן שליט"א.   בדבריו הסביר את דברי הזוהר הקדוש שצדיקים גם לאחר הסתלקותם ממשיכים להשפיע שפע ברכה והצלחה,  את ההוכחה לכך ניתן לראות בהתפתחות בתי חב"ד ומוסדות החינוך של  חב"ד בעיר אשקלון.

סיפור הנס הפרטי של משפחת ר' הרצל קוסשוולי -שזכה לפרי בטן ברכת הרבי,  הוקרן על גבי מסכי ענק   וגרם להתרגשות גדולה בקרב המשתתפים.

לאחר שהתזמורת והקהל ניגנו יחד בדביקות את הניגון הקדוש  'ארבע בבות',  קם הקהל על רגליו לריקודי שמחה סוערים.

ההגרלה על דולר של הרבי התקיימה  בין המשתתפים  שמילאו את כרטיס החלטות טובות להתחזקות בלימוד תורה וקיום מצוות, כל אחד לפי ערכו ויכולתו.  מרגש היה לראות שכל המשתתפים  והמשתתפות  מילאו את הטופס וקיבלו על עצמם להוסיף במבצעי הרבי .

בתמונות: מעט מהאווירה העצומה שנערכה באשקלון

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.