מדור משפטי: נחבל ממזרן וקיבל פיצוי

רשת מלונות "פתאל" תפצה את תושב האזור – קשיש בן 78, לאחר שנחבל בכתפו, עקב מזרן לא מקובע  במלון באילת את האיש ייצגה עורכת הדין ענת חגאי

את החופשה הזו לא ישכח אותו קשיש תושב האזור- ולא מהנסיבות הנכונות. הקשיש הגיע לחופשה במלון "לאונרדו" באילת, יחד עם אשתו, בכדי לנפוש ולהירגע, אך לדאבונו סיים את החופשה בבית החולים "יוספטל" כשהוא סובל מחבלה בכתפו. לאחר שהגיע לחדרו במלון התיישב האיש על המיטה, ולפתע- על פי כתב התביעה שהגישה עורכת הדין ענת חגאי מומחית לדיני נזיקין- התנתק המזרן מבסיס המיטה וכתוצאה מכך הועף האיש ארצה ונחבל בכתפו. כשהוא זועק מכאבים, הוא נבדק על ידי צוות המלון, ופונה לבית החולים "יוספטל" באילת שם נקבע כי הוא סובל מחבלה בכתף. לאחר ששוחרר מבית החולים המשיך לקבל טיפול רפואי במסגרת קופת החולים אליה הוא משתייך, תוך שהוא ממשיך לסבול מכאבים. בבדיקת אולטרסאונד שנערכה לו התברר כי עקב הנפילה , הוא סובל מקרע בגיד בכתף. בצר לו פנה האיש לעורכת הדין ענת חגאי שכאמור, הגישה תביעה בשמו נגד רשת מלונות פתאל בגין המקרה. "מעשיהם ו/או מחדליהם של הנתבעים עולים כדי רשלנות" נטען בתביעה. "חרף קיומו של המפגע לא פיקחו ו/או עשו דבר בכדי למנוע הפרדות המזרן, דבר המהווה סיכון בטיחותי לבאי ו/שוהי ו/או אורחי המלון בכלל  ולתובע בפרט… נהגו ברשלנות בכך שלא דאגו לקיים חדר אירוח סביר ו/או מיטה בטיחותית, כמתבקש בנסיבות העניין.. ובמיוחד שעה שאורחי המלון הינם אורחים מכל שכבת הגילאים לרבות אנשים מבוגרים". בתביעה נדרשת רשת מלונות פתאל לפצות את התובע  בגין הוצאות רפואיות בעבר ובעתיד, עזרה צד ג' בעבר ובעתיד, צער כאב וסבל. בכתב ההגנה שהגישה הרשת, נטען כי המזרן לא זז ממקומו, ואין כל קשר בין חבלתו של התובע למלון, "אין הנתבעים קשורים קשר כלשהוא לנפילת התובע, מדובר בגרסה שאינה סבירה כלל ועיקר", נטען בכתב ההגנה.

לבסוף  לאחר מאבק משפטי שניהלה עורכת הדין ענת חגאי, נאלצה רשת מלונות פתאל, להגיע להסדר פשרה ופיצתה את הקשיש ב-50 אלף שקלים בעקבות המחדל והנזקים שנגרמו לתובע בעקבותיו .  

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.