מוקד "קל אוטו – נתיבות" נפתח ויעסיק 200 עובדים חדשים

שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן (כולנו) חנך השבוע את המוקד הטלפוני החדש של חברת "קל אוטו-תקשוב" בנתיבות שצפוי להעסיק כ-200 עובדים חדשים ובניהם כ-100 לנשים חרדיות בתמיכת משרד הכלכלה

משרד הכלכלה אישר מענק בסך 4.12 מיליון ₪ למוקד הטלפוני במסגרת מסלול תעסוקה 4.17 המעודד תעסוקה של נשים מהמגזר החרדי

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "פיתוח התעשייה והתעסוקה בכלל ובפריפריה בפרט, הנה חובתה הכלכלית והחברתית של ממשלת ישראל ואנו פועלים לעודד ולסייע ליזמים. העסקים בישראל הם מכפיל כוח, כאשר בנוסף ליצירת תעסוקה והכנסה באופן ישיר, היא מייצרת מעגלי צמיחה ופעילות כלכלית הממריצה את האזור כולו. אני מברך את ראש העיר יחיאל זוהר על פעילותו לקידום התעסוקה ומשיכת חברות איכותיות לנתיבות"

חברת "קל אוטו-תקשוב" פתחה השבוע (ג') את המוקד הטלפוני הארצי החדש בנתיבות במעמד שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, ראש עיריית נתיבות יחיאל זוהר, מנכ"ל משרד הכלכלה שי רינסקי, הרב חיים יוסף דוד אברג'יל, יו"ר דירקטוריון תקשוב גבי טרבלסי, בעלי קבוצת קל אוטו שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו אבי צור ונוספים.

המוקד יהווה מקור פרנסה לכ-200 מתושבי האזור ובניהם כ-100 נשים חרדיות אשר ישתלבו במעגל העבודה. משרד הכלכלה והתעשייה הקצה יותר מ-4 מיליון ₪ לטובת העסקת נשים חרדיות וזאת במסגרת מסלול לעידוד קבוצות ששיעור העבודה שלהם נמוך, המוגדר כמסלול תעסוקה 4.17 במשרד הכלכלה. במסגרת מסלול התעסוקה משרד הכלכלה משתתף בעוד כ-20% מעלות שכר העובדים למשך 30 חודשים וזאת במטרה לעודד העסקה של אוכלוסיות ששיעור השתתפותם במשק נמוך.

יחיאל זוהר, ראש עיריית נתיבות: "אני מברך על הקמת אתר התקשוב של חברת קל אוטו בתמיכת משרד הכלכלה כמיזם אשר עשוי לייצר כ-200 מקומות תעסוקה נוספים לתושבי נתיבות והאזור ומודה לשר הכלכלה, אלי כהן על תמיכת משרדו בהקמת מוקד זה כחלק מהמאמץ הממשלתי להשתלבות תעסוקתית של אוכלוסייה בעלת שיעור תעסוקה נמוך בערי הפריפריה. אני מאחל הצלחה רבה בהפעלת המיזם שעשוי לתרום רבות לצמיחת חיי המסחר בעיר ולהקרין על מצב התעסוקה באזור כולו".

צילום: ניב סלומון

 

 

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.