מי לא אוהב מנגל? כל מה שחשוב שתדעו

עם מוצרי הפרימיום של גריל מאסטר כל אחד ואחת יכולים להיות מאסטר שף בצליית בשר

הישראלי הממוצע אוהב למנגל, כך היה תמיד, וזה לא השתנה בשנים האחרונות. בדרך כלל אנו עדים לתופעה של על האש המוני בחגים ומועדים מיוחדים, אך מסתבר, שהישראלים נהנים מבשר על האש בכל הזדמנות- באירועים חגיגיים, במסיבות ימי הולדת, במפגש עם חברים ואפילו בארוחת הצהריים.

אולם אופן השימוש בגריל ותרבות האירוח השתנו באופן מהותי בעשור האחרון, וכיום קהל נרחב של נשים וגברים נהנים מבישולי חצר בסגנון הרבה יותר מקצועי, שמשפר את טעם הבשר ומציע שיטות עבודה מתקדמות, איכותיות והרבה יותר בריאות.

משמעות הדבר היא, שגריל הפחמים המסורתי פינה את מקומו לגריל גז או לגריל משולב והמעשנות הפכו למוצר בסיס בגינות, מרפסות וגגות של כל מי שאוהב לארח או ליהנות מבשר איכותי שמטופל בקפידה. כולם הפכו בן רגע למאסטרים בצליית בשר, ולצד תוכניות הבישול שמפטמות אותנו במתכונים ובשיטות עבודה ייחודיות, כל אחד מצליח ליישם טכניקות בישול לפי ההעדפות האישיות שלו ושל הסועדים שהוא מארח סביב שולחנו.

הבישול הבריא דחף אותנו לאמץ שיטות בישול חדשות

אפשר לומר שכניסתו של גריל הגז אל המטבח הישראלי החלה עם מגמת הבישול הבריא שחלה בעשורים האחרונים. היא זו שדחפה את הקהל לחפש אחר שיטות בישול בריאות וקלות והגדילה את הביקוש למוצרים כמו גריל גז. כתוצאה מכך השימוש בו התפשט אט אט וכיום הוא חלק בלתי נפרד מהמטבח הביתי של הישראלים.

על היתרונות של גריל גז

גריל הגז מאפשר ליהנות מטעם של בשר משובח על האש ללא הרדיקלים החופשיים, העשן ויתר החומרים המזיקים שנוצרים כתוצאה מהמגע הישיר של האש עם הבשר, שקורה בעת השימוש בגריל הפחמים. גריל גז מאפשר לצלות ירקות, דגים, חזה עוף, פרגית ומגוון בשרים תוך מספר דקות לארוחת הצהריים או כאשר האורחים מגיעים לארוחה. על ידי פיזור חום באופן אחיד הצלייה של הבשר הופכת להיות אחידה והרבה יותר קלה, תפעול הגריל הרבה יותר פשוט ושיטת העבודה הרבה יותר נקייה והיגיינית.

גריל גז ומוצרי פרימיום לבישולי החצר

חברת גריל מאסטר הצליחה לזהות את המגמה הזו בשלב מאוד מוקדם, ומיהרה להוסיף לשורת המוצרים והמכשירים שהיא מייבאת ומשווקת מוצרי פרימיום תוצרת המותגים המובילים בעולם בתחום בישולי החצר. מבחר הגרילים שהיא מציעה כולל גם גריל מודולרי, גריל נייד ומבחר דגמים לחובבנים ולמקצוענים.

לצד כל אלו היא מציעה טאבונים, מעשנות, מטבחי חוץ וציוד משלים כמו פתרונות חימום לחצר, בוצ'רים, סכינים, שבבי עישון ועוד.

סדנאות וערבי על האש בהוד השרון

אך על מנת לאפשר לכל לקוח ליהנות מטיב המוצרים שהם רוכשים בחנות, הממוקמת בהוד השרון, גריל מאסטר מציעה סדנאות ייחודיות וערבי על האש בחנות, אשר במסגרתם נחשף הקהל לציוד המתקדם שהיא משווקת ויכול להתרשם מהפונקציונליות שלהם בעת בילוי לא שגרתי ובעיקר מעורר תאבון.

כל אחד הוא גריל מאסטר

חברת גריל מאסטר משווקת את מוצריה לקהל רחב מאוד של לקוחות. היא הצליחה לשבור את הסטיגמה, על פיה רק גברים ממנגלים, את המוצרים שלה בהצלחה גם לנשים חובבות בשר ובישול בריא. צוות החברה נכון להדריך ולסייע לכל אחד ואחת, על מנת שיוכלו ליהנות מיתרונות המוצרים שהם משווקים ולתפעל אותם בקלות רבה.

צילום: freefix

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.