מסיבת ליל פורים הגדולה של המגזר החרדי באשקלון

ראש העיר אשקלון תומר גלאם הנחה את צוות המחלקה לתרבות התורנית להפיק ערב ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על כל כללי ההפרדה על מנת שכל המשפחות יוכלו לבוא וליהנות מהתוכנייה הטובה בארץ.

המסיבה תתקיים ביום רביעי הבא, בערב קריאת המגילה י"ג אדר ב' החל מהשעה 20:30 בהיכל הספורט (שד' בן גוריון 37), כאמור האירוע יהיה בהפרדה מוחלטת החל מהכניסה להיכל.

ע"פ הערכות המחלקה לתרבות תורנית והמועצה הדתית יגיעו מאות משפחות לחגוג את חג הפורים במסיבה המרכזית. 

אל ההיכל הוזמנו עשרות מתנפחים, עמדות משחק, תחרות ומזון – בכשרות מהודרת. את עמדת המוזיקה יכבוש שדר רדיו 'קול ברמה' שר השמחה עמי מימון ובמהלך הערב יתקיים מופע טלפתיה, קסמים ואומנות החושים עם רפי חנן.

גדולי הרבנים מהעיר הוזמנו אל הערב כאשר גם ראש העיר תומר גלאם, ראש המועצה הדתית שלמה פרוור, חברי מועצת העיר ומכובדים נוספים יגיעו יחד איתם.
מעורבים בפרטי ההפקה מספרים כי מדובר במסיבה המושקעת ביותר שנראתה בעיר אשקלון, עליה לקחו חסות יחד עם העירייה גם המועצה הדתית של אשקלון בראשותו של ר' שלמה פרוור הי"ו שנרתם ורתם איתו את כל צוות המועצה, על מנת לעשות שמח לתושביה החרדים של העיר.

אחת הדרישות הבלתי מתפשרות של הרשות היא לגרום לכך שהכניסה, ההשתתפות והדוכנים יהיו בחינם ואכן כך, המשתתפים יקבלו כרטיס כניסה חינם בכניסה להיכל.

הספירה לאחור החלה, אירוע ענק גם למגזר הדתי והחרדי

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.