מפעל נוסף חדש יוקם בנתיבות

מפעל חדש יוקם באזור התעשייה המשותף נ.ע.מ – "אינופק תעשיות", בהשקעה של כ-19 מיליוני ש"ח ובסיוע של כ-4 ש"ח ממשרד הכלכלה

מחזור המכירות הצפוי בחברה הינו 22,400,000 מיליוני ש"ח והיא צפויה לקלוט 50 עובדים חדשים

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "תכנית ההשקעה שאושרה לחברה היא בשורה של ממש לנתיבות, אופקים, שדרות, שדות נגב ומרחבים ולתושבי האזור. פתיחת מפעלים וחברות לצד קידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, ובפריפריה הדרומית בפרט, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. המשרד דואג למתן מענקים מהרשות להשקעות, ופועל ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה"

במסגרת התכנית, בכוונת החברה להקים מפעל חדש לייצור אריזות לתעשיות המזון והפרמצבטיקה, העשויים מנייר ממוחזר.

המפעל החדש שיקום יתרום באופן משמעותי להפחתת הנזקים הסביבתיים במדינת ישראל כתוצאה משימוש באריזות לא מתכלות.

לחברה אושרה הפעלה זמנית של המפעל לתקופה של 3 שנים באזור התעשייה בירוחם.

מנהלת רשות ההשקעות במשרד הכלכלה אישרה את תכנית ההשקעה לחברת אינופק תעשיות בע"מ בסך של 18,800,000 ש"ח (3,760,000 ש"ח במונחי מענק) באזור התעשייה נ.ע.מ. המנוהל בשותפות 5 רשויות: נתיבות, אופקים, שדרות, שדות נגב ומרחבים.

מחזור המכירות הצפוי בחברה (בשנת תפוקה מלאה) הינו בהיקף של 22,400,000 ש"ח, וכן צפויה קליטת של 50 עובדים, מהם 15 באופן מיידי.

ראש עיריית נתיבות ויו"ר נ.ע.מ. יחיאל זוהר: "הקמת המפעל שמקדם תעשיית מחזור תוך שימור איכות הסביבה מתיישבת עם חזון התעסוקה של נועם ליצירת מקומות עבודה חדשים  לרווחת תושבי האזור. מודה לשר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן על תרומתו החשובה לקידום התעשייה באזור ועל מחויבותו להרחבת מעגל התעסוקה בפארק נ.ע.ם".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.com

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.