מתחם הנינג'ה הגיע לשדרות

לראשונה בשדרות: מתחם נינג'ה ישראל. מדובר על חדר אימונים מטריף ובו כל ציוד האקסטרים הדרוש כדי להפוך לנינג'ה הבא. המתחם החל לפעול במתכונת חוגים ובמתכונת חדר כושר פתוח ובשבוע הבא יתקיים אירוע הפתיחה החגיגי.

לפני כשלוש שנים, עם עליית התוכנית "נינג'ה ישראל", החלה ההתלהבות סביב הנושא וסביב אימוני ספורט וכוח. נחשפנו אל סוג חדש של ספורטאים – המטפסים והמילה פארקוריסט כבר לא זרה עבורנו. העולם כולו החל לצפות בתוכניות הנינג'ה ובעקבות כך קמו מתחמי אימונים ברחבי העולם. גם בישראל הוקמו מתחמי נינג'ה בעיקר במרכז, וכעת הגיעה גם תורה של העיר שדרות. לראשונה באזור הדרום, נפתח בשדרות מתחם נינג'ה שמיועד לכלל הגילאים. מדובר על יוזמה של עיריית שדרות, המתנ"ס העירוני והמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. כאמור, הרעיון נוצר כאשר עשרות בני נוער היו מגיעים בשעות הערב לרחבת המתנ"ס ומתאמנים בחוץ על המתח הקיים ומבצעים תרגילים כפי שאנו רואים בתוכניות הנינג'ה.

לאחר שבני הנוער נשאלו אודות הקמת מתחם מאובזר ובו מתקנים כדוגמת הנינג'ה, הוחלט להקים את המתחם וזאת על-ידי חברת "נינג'ה ישראל" הבלעדית לתחום. כמו כן, המתחם נבנה באופן מודולרי המתאים לשכבות גיל רחבות החל מגיל 5.

קופונים בתוקף עד 13.5.21

מתחם הנינג'ה נמצא במתנ"ס שדרות והוא עובד בכל ימות השבוע, כולל ימי שישי במתכונת חוגים. כלומר, החל מהשעות 16:00-19:00, ומהשעה 19:00 המתחם פועל במתכונת של חדר כושר לבני נוער עד השעה 23:00.

בנוסף, בימי שלישי וחמישי ניתן להשכיר את החדר לימי הולדת אקסטרים. העלות לחודש הינה 100 ₪ והכניסה מותנת בהרשמה מראש של 24 שעות דרך האפליקציה. חשוב לציין, כי במתחם ישנם 5 מדריכים שעברו הכשרה ממוקדת עם מאמן מטעם נינג'ה ישראל. כמו כן, בין המתקנים במתחם ניתן למנות סטפר, קיר טיפוס, סלמון לדר, רשת טיפוס, דלת מעופפת, ידיות נינג'ה, טרפזים ועוד.

בשבוע הבא יתקיים אירוע פתיחה חגיגי למתחם. מוזמנים להתעדכן ברשתות החברתיות של מתנ"ס שדרות ועיריית שדרות אודות הפעילויות.

ראש העיר, אלון דוידי: "אנו שמחים ונרגשים להביא לראשונה לאזור הדרום ובפרט לשדרות את מתחם הנינג'ה האקסטרימי והאהוב. המתחם מיועד לכלל הגילאים ונמצאים בו מדריכים מוסמכים שיעזרו לילדים ולנוער לרכוש את הידע והכלים המקצועיים ויהפכו אותם לספורטאים אמיתיים. אז קדימה אני מזמין את כולם להגיע להתאמן ומי יודע אולי נראה אתכם בקרוב גם על המסך".

סגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה: "בשדרות אנו דואגים תמיד להתחדש ולהביא לעיר את המתחמים ואת המיזמים הכי טובים עבור התושבים שלנו. הבאת מתחם הנינג'ה לשדרות נועד לפתח את הילדים והנוער שלנו, לגרום להם להתאמן, לשמור על אורח חיים בריא וחשוב מכל להנות. תודה לכל היוזמים בהקמת מתחם הנינג'ה ומי ייתן ובקרוב נפתח עוד בעיר".

צילום: דוברות עיריית שדרות

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.