נבחר מנהל חדש למרכז הרפואי ברזילי (בפועל).

אנו שמחים לבשר על מינויו של פרופ' יניב שרר למנהל המרכז הרפואי ברזילי (בפועל).

פרופ' שרר הינו רופא במשך 22 שנים. סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל-אביב בהצטיינות, ביצע את שנת הסטאז' בברזילי, ושירת כ-5 שנים כרופא צבאי.

התמחה ברפואה פנימית במרכז הרפואי שיבא ובמינהל רפואי בביה"ח איכילוב.

פרופ' שרר הינו פרופ' לרפואה פנימית, מנהל גם את המחלקה למינהל רפואי בברזילי, חבר באיגודים רפואיים בארץ ובעולם, וחבר בארגון האיכות הבינ"ל היוקרתי ה-JCI.

בשנותיו כסגן מנהל המרכז הרפואי ברזילי עבד לצדו של מנהל המרכז, פרופ' חזי לוי, להצעדת המרכז הרפואי ופיתוחו, ובעיקר עמל על שיפור איכות הרפואה והפיכת המרכז הרפואי למוביל ארצי במדדי איכות  הרפואה, בבטיחות המטופל, בקבלת תו התקן היוקרתי לאקרדיטציה ובמניעת זיהומים.

בתפקידיו הניהוליים הקודמים היה:

עוזר רפואי למנכ"ל משרד הבריאות, סגן מנהל ביה"ח הכללי באיכילוב, סמנכ"ל איכות רפואה באיכילוב וסגן מנהל המרכז הרפואי ברזילי ב- 5 השנים האחרונות.

אנו מברכים את פרופ' יניב שרר על המינוי ומאחלים לו הצלחה רבה.

תגובתו הראשונית של איש החסד אבי לרר היתה: פרופסור שרר הוא איש מבריק ,מקצועי  וענייני שמקבל כל אחד בסבר פנים יפות . ידיד של עמותת ושמחת . הוא נכנס לנעליים גדולות אבל הוא יאכל את זה בעזרת ה. אאחל לו הצלחה גדולה למעלה מהמשוער .

פרופסור יניב שרר יחד עם הרב אבי לרר יו"ר עמותת ושמחת . צילום: פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים ההמגיעים לידינו. אם זיהיתם בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל: eliko25@gmail.comהוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.