נדל"ן: לא מוותרים על איכות חיים! גם במהלך חודשי הקורונה נמכרו פנטהאוזים גדולים בשדרות ובנתיבות

מאז התפרצות מגיפת הקורונה והשינוי בהרגלי החיים, נראה כי צומצמה הפעילות בשוק הנדל"ן, אולם מסתבר כי משבר לעיתים גם מייצר הזדמנות. לראייה, מכירת למעלה מ-40 דירות בחודשים האחרונים לצרכי מגורים והשקעה בפרויקטים של חברת גלעד מאי בנתיבות ובשדרות. חלק מהדירות נמכר מרחוק אפילו בתקופה בה משרד הבריאות הכריז על סגר או מיד לאחר מכן. הדירות נמכרו הן למגורים והן להשקעה.

החברה מדווחת כי לצד דירות ה4 וה-5 חדרים, שווקו בהצלחה דירות מיוחדות רבות, בניהן דירות פנטהאוז גדולות ומרווחות.

כך למשל, בפרויקט my נתיבות החדשה, נמכרה דירת פנטהאוז 6 חדרים בגודל 188 מ"ר ומרפסת של 113 מ"ר במחיר של כ-1.8 מיליון ₪. הדירה אגב, נחשבת לאחת מהדירות היקרות שנמכרו עד כה בנתיבות ובשכונת נווה שרון בפרט.

בפרויקט my שדרות בפארק, נמכרו דירות פנטהאוז בגדלים של 147 מ"ר עם מרפסת של 50 מ"ר ב1.35 מיליון ₪ ופנטהאוז של 152 מ"ר  + מרפסת של  65 מ"ר בכ-1.44 מיליון ₪.

בין הרוכשים, תושבים מקומיים, זוגות צעירים ומשפחות וכן גם משקיעים.

בחברה מסבירים כי ההצלחה בשיווק הדירות הגיעה בין היתר בעקבות הודעת גלעד מאי על מתן אפשרות לביטול עסקת הרכישה בטווח של עד חצי שנה מרגע החתימה והכל תחת "ביטוח קורונה".

ההטבה כוללת בנוסף, התחייבות חוזית להשלמת הפרויקט ולמסירת הדירה בתאריך היעד (ללא "סעיף קורונה" שעשוי להיחשב ככוח עליון המאפשר דחייה). כמו כן, ניתן לרוכשים פטור מהצמדה למדד, שעל פי מירב המומחים צפוי לנסוק בתקופה הקרובה.

גלעד יפרח, מנכ"ל גלעד מאי: "לצד ההצלחה בשיווק הדירות המיוחדות, קיבלנו החלטה להאריך את מועד ההטבה גם לדירות ה-4 וה-5 חדרים ולעוד מספר חודשים, על מנת להעניק לרוכשים הבאים שקט נפשי ולעזור להם להגשים את חלום הדירה".

צילום הדמיה: 3Ddesign

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.