נתיבות: החל פרוייקט הנצחה לילד יוסף נעים ז"ל

השבוע הלך לעולמו בנתיבות, הילד יוסף נעים ז"ל, לאחר שהחלים לאחרונה מנגיף הקורונה וסבל מחום גבוה. בן 6 בפטירתו.

בימים אלו החל קמפיין איסוף כסף לטובת כתיבת ספר תורה לילד זמשפחות מבקשת מעט נחמה בהנצחת זכרו ומורשתו.

במונולוג שובר לב, כתבה לו אמו:

יוספי… אם עוד היה לי זמן, שבריר של רגע קטן ממך להפרד, הייתי אותך מחבקת,
את שערותיך מלטפת, מביטה בעינייך הכחולות שזיק של שמחה תמיד מהם בקע. רק אם עוד הייתי יכולה הייתי מספרת לך כמה העולם נכבה, כמה הכל השתנה ולא יחזור להיות מה שהיה כשהלכת…אני זוכרת את צחוקך, שאת לב כולם שבה. היית נשמה טובה, גבוהה…

הלב שלך היה גדול, רצית להגשים הכל, להיות גדול הדור. מכספך קנית טלית, כי נשמתך רוחנית, קדושה וטהורה – שם בגוף כל כך קטן הסתתרה. אנחנו חצויים, מי יאחה את השברים? אבא, אמא, אביגיל, מיכל, אסתר ואיילה, כולנו כאן בשבילך, שתביט ממרומים עלינו ותחשוב לעצמך, כמה אוהבים אותך ולא מאמינים שכך הסתלקת, כשושנה נקטפת, בין יום בהיר ללא כל התראה, בלי שנפשנו הייתה להכלה – 
הבשורה נחתה.הזכרונות צפים ומכל הזמנים עולים. לא פוסקות הדמעות ורק איתך המחשבות, ראשך שפע ידע ושאלות שאף אחד לא ידע ויותר מכולנו אתה הבנת, עם כח רצון עד הסוף הלכת, עד שלבסוף הצלחת.

עד שתחזור אנחנו כאן נחכה, בלב שבור וקרוע מדמעות וגעגועים. וכשתבוא נחזור להיות שלמים.

לתרומות לחצו על הקישור https://my.israelgives.org/he/campaign/yosefi_naim

ניתן להעביר גם באפליקציית ביט בטלפון מספר – 052-3288958

כזכור. האסון ארע בבוקר (שני) בקהילה החרדית בנתיבות: הילד יוסף נעים ז"ל, בן ה-6 בלבד, נפטר ל"ע בביתו בעיר לאחר שלא התעורר משנתו. הוא פונה לבית החולים 'ברזילי' באשקלון, שם נקבע מותו.

מדובר באסון קשה מאוד בקהילה החרדית בעיר בפרט והעיר בכלל, יוסף ז"ל תלמיד כיתה א' בבית הספר 'נתיבות יהודה' בנתיבות, בנו של הרב יהודה נעים, אדם נכבד המתגורר באחת השכונות המערביות של העיר נתיבות. ולאמו מרת גילה שרה שתחי'. 

פטירתו הכתה בהלם את העיר נתיבות והקהילה, פעיל ציבור ועוסק בצרכי הציבור הרב אבי דרעי שסייע רבות בשחרור והבאה לקבורה: "כולנו בהלם, מדובר בילד בן שש שלא טעם טעם חטא, בנו של אחד מבני החבורה בעיר, הוא למד בתלמוד תורה 'נתיבות יהודה' מהחשובים בעיר, זה מקרה שכולנו צריכים לעשות חשבון נפש וגם לשמור על עצמנו".

יוסף הובא למנוחות בעיר נתיבות במסע הלוויה קשה מסוגו. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. 

צילום: באדיבות המשפחה                                              

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.