נתיבות: "עזר מציון"- מהצד הנותן

בשבוע שעבר התקיים ארוע סיום של קייטנת עזר מציון לילדים עם צרכים צרכים מיוחדים הארוע שהיווה את גולת הכותרת לאחר קייטנה מיוחדת בה השתתפו כ150 ילדים מרחבי הדרום. וכ-200 מתנדבות. במהלך הקייטנה הילדים נהננו מתוכניות מגוונות ומרתקות ברמה גבוהה מאד. כמו כן פעל במקום צוות מקצועי ששם דגש על מקצועיות ואחראיות.

בארוע סיום הקייטנה השתתפו הילדים ומשפחותיהם שנהננו מיום הפנניג מושקע, כיבוד עשיר ומגוון של אטרקציות וממתקים. בתחילת הארוע עלה הרב חנניה צ'ולק יו"ר העמותה שברך את הילדים ומשפחותיהם שיזכו לשפע בריאות, אושר ונחת. הרב צ'ולק הודה לצוות על הפעילות המיוחדת וציין שזוהי הפעילות האחרונה בסדרת מחנות הנפש של עזר מציון שהתקיימו לחולים, לאגף לבריאות הנפש, לילדים וילדות עם צרכים מיוחדים.

לאחר מכן עלו הילדים והילדות מלווים במתנדבות למצעד הצדעה למשפחות, מעמד מרגש שהותיר את רישומו אצל כלל המשתתפים.

המשפחות הודו נרגשות לצוות הקיטנה ולנפתלי קובר מנהל מחוז דרום על ההשקעה המיוחדת בילדים מתוך מסירות ונתינה ללא תמורה.

ביום רביעי האחרון התקיים ארוע מרגש נוסף של העמותה הארוע שהיה בסימן "מהצד הנותן" השתתפו כ350 איש שבאו להתגייס ולהיות מהצד הנותן.

את הערב הנחה נפתלי קובר מנהל מחוז דרום שהודה לכלל האנשים .

במהלך הערב שהתנהל בטוב טעם, עלה לבמה הרב א. וקנין שסיפר את סיפור מחלתו לציבור ואת הסיוע הרב שקיבל לאורך המחלה, הוא ומשפחתו, בכל שעה ובכל תחום עזר מציון היו שם. בסיום דבריו הרב וקנין האיר לציבור על היופי שבחיי יומיום הרגילים והפשוטים לעומת סערת המחלה.

לאחר מכן עלה בנימין מאשקלון, יחד עם בניו. בנימין זכה וקיבל מנת מח עצם ע"י העמותה בנו סיפר נרגשות על כך שהם זכו וקיבלו אבא חדש בזכות עזר מציון.

הרב חנניה צ'ולק יו"ר העמותה סיפר על כלל מפעלי עזר מציון ועל הזכות להיות שותפים בהצלת חיים של ממש. הרב צ'ולק ברך נרגשות את הקהל שיזכו תמיד להיות מהצד הנותן ויזכו לכל השפע הטוב ולשנה חדשה מלאה בשמחות וישועות.

בסיום הערב התגייסו הציבור להיות שותפים לפעילות קודש זו כשכל אחד מייעד את תרומתו ליעד מסוים אותו בחר כמו יום בקייטנה לילדים עם צרכים מיוחדים, ציוד רפוי ומייצרי חמצן, פעילות בתחום בריאות הנפש ועוד. כך זכו לקחת חלק ושותפות בהצלת חיים.

 קרדיט צילום: רובינהוד הפקות צילום

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.