עשרות טאבלטים חולקו לתלמידי בית הספר היסודי 'מסילה' באשקלון

החלוקה מצטרפת לאלפי מחשבים וטאבלטים שחולקו במהלך השנה האחרונה לתלמידים שאין ברשותם מחשב בבית

השבוע, נערך טקס חלוקת טאבלטים לתלמידי בית הספר היסודי 'מסילה' באשקלון.

סיוע זה מצטרף למאמצי עיריית אשקלון ומנהל חינוך אשר במהלך השנה האחרונה ביצעו מספר חלוקות מחשבים וטאבלטים לתלמידים ממשפחות מעוטות יכולת, וזאת כחלק מהעשייה העירונית לצמצום פערים והרחבת האפשרויות החינוכיות- טכנולוגיות.

לאור מגפת הקורונה, הלמידה מרחוק הפכה למציאות החדשה והמחשב החליף את הקלמר והמחברת והפך לכלי לימוד נחוץ וחשוב עבור התלמידים. הענקת הטאבלטים נועדה להעשיר ולקדם את ההישגים הלימודיים של תלמידי אשלקון ולתרום לצמצום פערים לימודיים.

ראש העיר, תומר גלאם: "בשנים האחרונות אשקלון הינה שיאנית חלוקת המחשבים לתלמידים, בשנה החולפת הצורך למחשב בכל בית גבר ולכן בתקופה האחרונה בצענו מספר חלוקות בבתי הספר השונים ברחביי העיר.  החלוקה נועדה להעשיר ולקדם את ההישגים הלימודיים ולהעניק נקודת פתיחה שווה לכל התלמידים מכל המגזרים  להגשים את עצמם."

חבר המועצה, אבשלום יעקובי: "אנו מודים לעיריית אשקלון והעומד בראשה מר תומר גלאם הי"ו על המסירות שלו למען כלל תושבי העיר ללא יוצא מהכלל, ובעיקר על כך שזכה לסייע למשפחות שהכי זקוקים בימים אלו לעזרה חיצונית שממש עודדה אותם ונתנה להם את התחושה המלאה שהם לא לבד בכל המצב הקיים עם הנגיף והכלכלה החסרה".

צילום: אלדד עובדיה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.