רגע לפני שבת "כל אחד והחומוס שלו"

מכבדים את סעודות השבת עם מגוון סלטי אחלה, אחלה מציעה מגוון רחב של סלטים טריים וטעימים במיוחד לשבתות הקיץ הארוכות שיהוו פתיח עשיר ומגוון לכל סעודה

אין כמו סלטים עם טעם של בית המפארים כל סעודת שבת, ארוחה משפחתית וחג. אחלה מציעה מגוון סלטים איכותיים וטעימים שיחסכו לכם זמן ומאמץ ויפארו את שולחן השבת שלכם בטעמים מיוחדים ועשירים.

סלטי אחלה אהובים במיוחד על המשפחה החרדית, בזכות טעם מעולה, טריות, מגוון, וכמובן – כשרות מהודרת.

כל הסלטים של אחלה מיוצרים במטבח בכרמיאל שהוא ממש כמו המטבח שלכם: גם למטבח של אחלה נכנסים חומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר שנבחרו בקפידה אחד אחד, ובדיוק כמו במטבח שלכם, גם אצל אחלה עובדים לפי מתכונים ביתיים בתהליך הכנה זהה לתהליך הכנה בבית עם תבלינים ייחודים פר מתכון וסירי בישול גדולים.

לאחרונה הרחיבה אחלה את סדרת החומוס המובחרת תחת הקונספט "כל אחד והחומוס שלו", והשיקה חומוס במגוון מרקמים שמאפשר לכל אחד לבחור את החומוס במרקם המועדף עליו.

אחלה מזמינה אתכם ליהנות מטעמי החומוס החדשים וממגוון סלטי אחלה המוכרים והאהובים: חומוס בעל מרקם רך ותוספות עשירות, עשוי מגרגירי חומוס טריים, טחינה גולמית משובחת ותבלינים איכותיים. סלט מטבוחה המכיל עגבניות עסיסיות מתובל בטאצ' פיקנטי של תערובת תבלינים בבישול ארוך למיצוי כל הטעמים, סלט כרוב אדום פריך, חתוך לרצועות ומתובל במיונז איכותי. סלט פלפלים קלויים המכיל פלפלים קלויים על האש, חתוכים לרצועות ומתובלים בפלחי שום ותחמיץ עדין, ממש כמו בהכנה ביתית ועוד סלטים מיוחדים וטעימים כמיטב המסורת של אחלה והכל כמובן תחת בקרת איכות מקפידה.

כשרות: בד"ץ שארית ישראל צילום: יח"צ

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.