שר התרבות והספורט בביקור באשקלון

לאחר פגישה מקצועית שנערכה סיירו המשתתפים בגן הלאומי ׳תל אשקלון׳ ובטיילת הצפונית החדשה שבנייתה הולכת ונשלמת ממש בימים אלה

היום (שלישי) הגיע שר התרבות והספורט, חילי טרופר לפגישה מקצועית עם ראש העיר אשקלון, תומר גלאם, לאחריה סיירו בגן הלאומי ׳תל אשקלון׳ ובטיילת הצפונית החדשה שבנייתה הולכת ונשלמת ממש בימים אלה.

הפגישה התקיימה בהיכל התרבות אשקלון ונכחו בה גם חבר המועצה, דמקה סולומון, מנכ"ל העירייה, עידן דוד, מנהלת אגף תרבות, נוער וספורט, דפנה עמירה ביטון וראש מטה כחול לבן באשקלון, לילי קידר.

במהלך הפגישה הציג ראש העיר לשר את צרכי העיר בתחום התרבות ואת הפרויקטים המתוכננים, בהם המשכן לאומנויות הבמה, פסטיבל מוזיקה ייחודי לעיר, הקמת בית למוזיקאים ויוצרים מקומיים ובריכה עירונית לשחיינים תושבי אשקלון.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "שמחתי לבקר בעיר  אשקלון ולראות את התפתחותה בשלל התחומים. אני מודה לראש העיר תומר גלאם על הסיור בכלל ובייחוד על הביקור בטיילת החדשה והיפה. שוחחנו על המשך שיתוף הפעולה בין המשרד לעיר בתחומי התרבות והספורט״.

ראש העיר, תומר גלאם: ״אני מודה לשר על הביקור ועל הנכונות לקדם את צרכי העיר בתחום התרבות. אשקלון מתפתחת בקצב אדיר ולצד תנופת הבינוי והפיתוח אנחנו נותנים את המקום הראוי לתרבות, הן המקומית והן הארצית, ופועלים ללא לאות כדי להביא בשורות לתושבים גם בתחום הזה״.

צילום: אלדד עובדיה

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.