תאונה מחרידה: אשה חרדית מנתיבות נהרגה במקום

בני משפחה חרדית, תושבי נתיבות, נפצעו הלילה בתאונת דרכים מחרידה שהתרחשה סמוך למושב פעמי תש"ז – אם המשפחה נהרגה במקום בתה של ההרוגה, נערה כבת 16 ילדה בעלת צרכים מיוחדים חולצה ופונתה לבית החולים במצב קשה.

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה כבת 14 ולגבר כבן 60 שנפצעו באורח קשה. וכמו כן העניקו סיוע ראשוני לפצוע בינוני כבן 40.
גונן אורן חובש באיחוד הצלה סיפר: מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לנפגעים".
טל וינברג חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "למרבה הצער נקבע מותה של גברת כבת 40 בזירת התאונה. כמו כן צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים מכלי הרכב".

פאראמדיק מד"א נג'יב סאנע סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש, באחד מכלי הרכב נסעו 3 בני משפחה במושב ליד הנהג נלכדה אשה כבת 40, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה, נערה כבת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה, עם חבלות בראש ובגפיים, נהג הרכב גבר כבן 40 יצא בכוחות עצמו כשהוא עם חבלות בגפיים, ברכב המסחרי נהג גבר כבן 60 הוא היה מעורפל הכרה עם חבלה רב מערכתית".

לדבריו, "הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב חבישות ומתן נוזלים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים , כשמצבו של אחד קשה ושנים בינוני."

בשעות הלילה המאוחרות התבררו מימדי האסון הגב' תמי שטרית ע"ה היא ההרוגה בתאונה הקשה אישתו של הרב מאיר שטרית המוכר מאד בנתיבות ובמחלקת נישואין באופקים. הפצועה קשה הנוספת בתאונה היא ביתם של מאיר ותמי שנתמכה וטופלה במסירות ע"י תמי ע"ה במשך שנים.

הלוויתה תתקיים היום 6.9.20 בשעה 18:00 בבית העלמין נתיבות. ת.נ.צ.ב.ה

צילום: איחוד הצלה


הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.