תלמידי דרכא הצבי בנתיבות מדברים בפרחים

גם בימי הסגר השלישי נמשכו גילויי הערבות ההדדית והדאגה לזולת: תלמידי דרכא הצבי בנתיבות התגייסו לשמח את תושבי העיר וחילקו סטנדרים למנייני רחוב ואדניות פרחים מעשה ידיהם לקשישים, מרכזי נוער ולצוותי הרפואה והחירום בעיר

בשבועות האחרונים, כשעם ישראל הסתגר בבתים, בתי הכנסת היו סגורים, וצוותי החירום עבדו לילות כימים, החליטו תלמידי דרכא הצבי נתיבות לנקוט יוזמה ולשמח את תושבי העיר. בשעה שבה הרחובות ריקים, הסתובבו הצעירים מבית לבית וממבנה למבנה וחילקו סטנדרים מעשה ידיהם למנייני הרחוב, ואדניות פרחים לתושבי העיר הקשישים, לצוותי הרפואה והחירום ולמרכזי הנוער.

משה בטיטו מנהל בית הספר דרכא הצבי: "אני גאה בהירתמות ויוזמת תלמידיי ואנו נמשיך להוביל יחד איתם יוזמות חברתיות אשר ירחיבו את ליבם של תושבי נתיבות גם לאחר משבר הקורונה, ובכך נוביל תהליך משמעותי שישאיר חותם בליבם של התלמידים, הצוות החינוכי ותושבי העיר. באמצעות יוזמות כאלו ופעילויות חברתיות נוספות שאנו מקדמים בבית הספר וברשת דרכא, הוכחנו כי תלמידנו אינם רק מצטיינים במערך הלימודים המסורתי, אלא גם במעורבות קהילתית החשובה לא פחות".   

אודות רשת דרכא

דרכא היא רשת בתי ספר תיכוניים שהוקמה בתמיכת משרד החינוך ובעידודו על מנת לחזק את בתי הספר בפריפריה הגאו-חברתית במדינת ישראל, בדרכם להיות מוסדות חינוך מובילים בתחום החינוך העל יסודי. מנתונים שפורסמו על ידי משרד החינוך בשנים האחרונות עולה כי רשת דרכא מדורגת במקום הראשון כרשת החינוך המובילה בישראל.

רשת בתי הספר דרכא כוללת בתי ספר מקהילות שונות בחברה הישראלית ופועלת לחיזוק המרקם החברתי במדינת ישראל. הרשת מלווה במועצה ציבורית הכוללת אנשי רוח, חינוך ועשייה מובילים בחברה הישראלית.

הוסף תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.